Irena Zamirska-Pietrek

 

Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi stopnia Intermediate Junior I wg przekazu B.K.S. Iyengara ( Dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie ).

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi ( AZS Politechniki Częstochowskiej ). Uprawnienie nadane przez Ministra Sportu i Turystyki.

Z jogą jestem od 2003 roku. Pierwsze lata praktyki rozwijałam we Wrocławiu w Szkole Jogi Darka Wojteczka, który rozbudził we mnie ogromny zapał do tej sztuki. Regularnie biorę udział w warsztatach wysoko wykwalifikowanych nauczycieli w Polsce i na świecie pogłębiając swoje doświadczenie i rozumienie jogi. Jestem członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce - www.joga.org.pl

 

"Słowa nie mogą wyrazić wartości jogi. Trzeba jej doświadczyć." B.K.S. Iyengar 

 JOGA NA BISKUPINIE   STUDIO JOGI

Irena Zamirska-Pietrek

 

Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi stopnia Intermediate Junior I wg przekazu B.K.S. Iyengara (Dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie).

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi (AZS Politechniki Częstochowskiej). Uprawnienie nadane przez Ministra Sportu i Turystyki.

Z jogą jestem od 2003 roku. Pierwsze lata praktyki rozwijałam we Wrocławiu w Szkole Jogi Darka Wojteczka, który rozbudził we mnie ogromny zapał do tej sztuki. Regularnie biorę udział w warsztatach wysoko wykwalifikowanych nauczycieli w Polsce i na świecie pogłębiając swoje doświadczenie i rozumienie jogi. Jestem członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

                                                                                  "Słowa nie mogą wyrazić wartości jogi.

Trzeba jej doświadczyć." B.K.S. Iyengar

NAUCZYCIEL

NAUCZYCIEL

Copyright © 2017. Szkoła jogi Joga na Biskupinie  Wszelkie prawa zastrzeżone..

" Nauczyciel sieje ziarno wiedzy, uczeń musi ciężko pracować nad jego wykiełkowaniem. "

" Nauczyciel sieje ziarno wiedzy,

  uczeń musi ciężko pracować nad jego wykiełkowaniem. "