KONTAKT Irena Zamirska-Pietrek, tel. 609 569 120,         email : joga.na.biskupinie@onet.eu

 

Dane firmy :

 

Joga na Biskupinie, Irena Zamirska-Pietrek

ul.Józefa Chełmońskiego 35a, 51-630 Wrocław

NIP 898-132-15-57

ING Bank Śląski 26 1050 1575 1000 0092 4842 5671

 

                         

Twój e-mail
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

              Szkoła Podstawowa nr 91                                                                    Chełmońskiego 35a

  Sala gimnastyczna, Sempołowskiej 54                                                                                        

Kontakt

Więcej o historii

Pieczęci z postacią wykonującą pozycję jogi, pozostałości prastarej cywilizacji Saraswati znalezione w dolinie Indusu.

Cywilizacja Indusu-Saraswati, była pierwszą historyczną cywilizacją na obszarze subkontynentu indyjskiego. Rozwijała się w indyjskiej epoce brązu, w okresie 3300-1300 p.n.e. Kultura Saraswati była jedną z pierwszych na naszej planecie, jest starsza niż egipska czy sumeryjska. Znaleziska te świadczą, że praktyka jogi sięga początków dziejów ludzkości.

historia jogi

Początki jogi sięgają cywilizacji Indusu-Saraswati żyjącej w północnych Indiach ponad 5000 lat temu. Wtedy to pojawiła się Joga Pre-Klasyczna. Była mieszaniną różnych pomysłów, przekonań i technik, często sprzecznych ze sobą.

 

Powstanie Jogi Klasycznej datuje się na około II wiek pne. Jej twórcą był Patańdźali, który jest uważany za ojca jogi. Usystematyzował jogę przedstawiając jej praktykę  jako ośmiostopniową ścieżkę prowadzącą do oświecenia.

 

Celem jogi w obu okresach było osiągnięcie odpowiedniego poziomu jaźni, uwolnienie się od więzi z otaczającym światem poprzez praktyki medytacyjne i mentalne.

 

Kilka wieków po Patańdźalim mistrzowie jogi uznali, że nie tylko umysł, ale również ciało fizyczne jest niezbędnym środkiem do osiągnięcia oświecenia. Stworzyli system praktyk mających na celu doskonalenie ciała, odmłodzenie organizmu i przedłużenie życia. Powstała Joga Post-Klasyczna, początek Hatha Jogi, współpracy umysłu z ciałem.

 

Okres Nowożytny Jogi to koniec XIX wieku i wiek XX. Mistrzowie jogi zaczęli podróżować do Ameryki. Świat zaczął poznawać jogę. W 1918 roku urodził się Bellur Krishnamachar Sundararaja Iyengar, jeden z najwybitniejszych współczesnych nauczycieli jogi. Dzięki niemu uprawianie jogi stało się powszechne na całym świecie.

Historia jogi

Ukazał się w lutym 1993 roku w indyjskim miesięczniku „Health and Nutrition”. W listopadzie 1993 roku został zamieszczony w dwumiesięczniku „Yoga”.

 

Tajemnica długowieczności B.K.S. Iyengara

 

"Cały świat zna tę tajemnicę'' śmieje się. "Joga to Iyengar, Iyengar to joga'" Czy ktokolwiek mógłby odeprzeć to twierdzenie? Rzeczywiście, jest on jednoznacznie utożsamiany z jogą i to w kraju pełnym joginów. Spopularyzował swą sztukę na całym świecie, istnieje 175 ośrodków jogi Iyengarowskiej na świecie. Wielu uczniów przyjeżdża do Puny, gdzie ich uczy, a czasami nawet krzyczy i pogania, aby ćwiczyli, jak trzeba - a wśród wiernych uczniów są ci, którzy wyszli z ciężkich chorób, np. guza mózgu czy ataku serca. Jego uczniami byli: królowa matka Belgii, J. Krishnamurti i Yehudi Menuhin.

Jeśli nie jest obecny w Punie, to odbywa jedną ze swych podróży po świecie. Jest autorem książek, które rzucają światło i wyjaśniają starożytną tradycję jogi, zostały przetłumaczone na 15 języków. Jego uczniowie nazywają go "Guruji", co wyraża głęboki szacunek, a nawet cześć. Jednocześnie jest zupełnie zwyczajnym człowiekiem, jest przystępny w kontaktach, ma zdrowe poczucie humoru. Prawie nabożną ciszę panującą w bibliotece swego Instytutu potrafi  rozerwać  wybuch  jego  niepowściąganego  śmiechu i radosny chichot z własnych dowcipów.

Cały wywiad

Wywiad z B.K.S. Iyengarem

Więcej, życiorys

Joga oznacza jedność ciała, umysłu i duszy. Jej celem jest przywrócenie równowagi i harmonii wewnętrznej. Jest jednym z najstarszych systemów filozofii indyjskiej. Umiejętnie praktykowana pomaga zwalczać wiele dolegliwości. Asany zwiększają siłę mięśni, ścięgien, wymagają skupienia na oddechu, co wpływa korzystnie na pracę serca, co pomaga w natlenieniu komórek ciała i przyspiesza procesy metaboliczne. Joga opóźnia proces starzenia się, zapewnia długowieczność, doskonałą kondycję fizyczną i psychiczną. Mistrzostwo w takim oddziaływaniu systematycznej praktyki jogi na organizm osiągnął światowy guru joginów  B.K.S. Iyengar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metoda

 

Iyengar wypracował metodę nauczania charakteryzującą się ogromną precyzją i metodycznością. Usystematyzował i sklasyfikował pozycje jogi. Stworzył logicznie spójny system. Podzielił asany na kilka kategorii, z których pięć można uznać za podstawowe: pozycje stojące, wygięcia do tyłu, skręty, skłony do przodu, pozycje odwrócone. Każda z nich ma inne oddziaływanie na organizm i umysł. Opracował system tworzenia sekwencji i reguły łączenia asan z danej grupy. Sztuka ta doprowadzona przez Iyengara do mistrzostwa pozwala bezbłędnie osiągać zamierzony cel od terapeutycznego przez profilaktyczny po oddziaływanie na samopoczucie. Kolejną innowacją Iyengara było wprowadzenie do praktyki asan przyrządów w postaci koców, drewnianych kostek, pasków. Umożliwia to dostosowanie pozycji do indywidualnych możliwości i ograniczeń danej osoby. W 1966 roku opublikowano "Światło jogi" Iyengara, książkę opisującą wykonywanie klasycznych wersji asan, oraz podstawy Pranayamy. Stanowi ona kanon wiedzy na temat asan. W 1981 roku opublikowano jego następną książkę "Światło Pranayamy". Obie książki uznano jako współczesną klasykę i przetłumaczono na wiele języków.

 B.K.S. Iyengar

Joga według B.K.S. Iyengara

Regulamin uczestnika zajęć :

 

1.   Przyjdź najpóźniej 5-10 minut przed zajęciami.

 

2.   Osoby niepełnoletnie uczestniczą w zajęciach tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów, którzy  potwierdzą zaznajomienie się z  regulaminem.

 

3.  Podczas zajęć ćwiczymy w skupieniu i koncentracji. Obowiązuje cisza.

 

4.  Przed zajęciami wyciszamy telefon.

 

5.  Nie poprawiamy innych uczestników zajęć bez polecenia nauczyciela.

 

6.  Najlepiej ćwiczy się z pustym żołądkiem, nie jedz 2-3 godziny przed zajęciami.

 

7.  Ważność karnetu wynosi 30 dni od daty zakupienia i nie podlega przedłużeniu. Pieniądze za zajęcia niewykorzystane nie są zwracane.

 

8.  Jeżeli właściciel karnetu nie wykorzysta wszystkich zajęć w terminie jego ważności może odzyskać utracone zajęcia. Zostaną one dopisane do karnetu,  który wykupi najpóźniej do 7 dni od daty utraty ważności poprzedniego karnetu. Zajęcia wykupione w nowym karnecie wraz z  zajęciami dopisanymi muszą być  wykorzystane w terminie ważności nowego karnetu, nie wykorzystane nie mogą być przepisane ponownie.

 

9.  Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.

 

10.  W przypadku ciąży lub przebytych urazów i kontuzji, oraz jakichkolwiek problemów zdrowotnych, musisz skonsultować z lekarzem możliwość uczestniczenia w zajęciach ćwiczeń jogi. O ewentualnych ograniczeniach koniecznie powiadom nauczyciela. Zaniedbując ten obowiązek narażasz swoje zdrowie !

 

11. Wszelkie problemy zdrowotne i   menstruację należy zgłosić nauczycielowi przed zajęciami.

 

12. Uważnie obserwuj swoje ciało aby uniknąć kontuzji. W zajęciach uczestniczysz na własną odpowiedzialność.

 

13. Jeżeli podczas zajęć doznasz uczucia osłabienia, zawrotu głowy, nadmiernego napięcia lub innego dyskomfortu natychmiast poinformuj nauczyciela.

 

14. Nie ćwiczymy po dłuższym pobycie w upale lub saunie.

nauka jogi

Regulamin

 

 1 spotkanie  -   30 PLN

 4 spotkania  - 100 PLN

 6 spotkań      - 130 PLN

 8 spotkań      - 150 PLN

Cennik

Do dyspozycji ćwiczących są maty, klocki, paski i koce. W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ :    Szkoła Podstawowa nr 91, Sala gimnastyczna, ulica Sempołowskiej 54.  Zapraszam wszystkich chętnych !

GRUPA OGÓLNA

Przeznaczona dla osób regularnie praktykujących jogę od co najmniej 6-ciu miesięcy. Wymagana umiejętność wykonywania podstawowych asan w stopniu umożliwiającym naukę bardziej zaawansowanych pozycji jogi w tym pozycji odwróconych Salamba Sarvangasana - stanie na barkach i Salamba Sirsasana - stanie na głowie. Wyższy stopień intensywności praktyki.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Przeznaczona dla osób zaczynających praktykę jogi oraz praktykujących nieregularnie. W grupie tej poznasz podstawowe pozycje jogi - asany i sposób ich wykonywania,

ze szczególnym uwzględnieniem pozycji stojących, które budują siłę i wytrzymałość, elastyczność ciała oraz poczucie równowagi.

          GRUPA POCZĄTKUJĄCA         GRUPA OGÓLNA

 

Poniedziałek   18.00 -  19.10                               19.30 - 21.00 

Wtorek             19.00 - 20.10                                          -

Środa                19.00 - 20.10                                          -

Czwartek         18.00 -  19.10                               19.30 - 21.00     

Grafik zajęć

Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce zostało upoważnione przez Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie do przyznawania Certyfikatu Iyengara nauczycielom, którzy mają odpowiednie kompetencje do nauczania jogi zgodnie z metodą IYENGARA® .

Kandydat musi posiadać ważny dyplom nauczycielski  stopnia co najmniej Introductory II, uczyć jogi jedynie zgodnie z metodą IYENGARA nie łącząc jej z innymi stylami jogi lub innymi dyscyplinami, utrzymywać regularną praktykę własną asan i pranajamy.

Certyfikat udzielany jest na okres jednego roku i wymaga corocznego odnowienia. Nauczyciel musi się wykazać udziałem w warsztatach podnoszących jego kwalifikacje i stałym doskonaleniem umiejętności własnych.

Certyfikat daje uczniom gwarancję, że  nauczyciel który go posiada ma odpowiednią wiedzę, umiejętności i właściwe przygotowanie do bezpiecznego prowadzenia zajęć jogi zgodnie z metodą IYENGARA® .

www.joga.org.pl

Źródło wiedzy :

Wejdź ! Znajdziesz wiele ciekawych informacji.

joga Iyengara - certyfikat
hatha joga

Sięgnij do źródeł

Certyfikat Iyengara

Z jogą jestem od 2003 roku. Pierwsze lata praktyki rozwijałam we Wrocławiu w Szkole Jogi Darka Wojteczka, który rozbudził we mnie ogromny zapał do tej sztuki. Regularnie biorę udział w warsztatach wysoko wykwalifikowanych nauczycieli w Polsce i na świecie pogłębiając swoje doświadczenie i rozumienie jogi. Jestem członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

 

"Słowa nie mogą wyrazić wartości jogi. Trzeba jej doświadczyć."

B.K.S. Iyengar

Irena Zamirska-Pietrek

 

Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi stopnia Intermediate Junior I wg przekazu B.K.S. Iyengara ( Dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie ).

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi (AZS Politechniki Częstochowskiej). Uprawnienie nadane przez Ministra Sportu i Turystyki.

joga Iyengara - certyfikat

Nauczyciel

certyfikowany nauczyciel jogi
joga Wrocław

JOGA NA BISKUPINIE STUDIO JOGI

Kliknij mnie

Szkoła jogi „Joga na Biskupinie” istnieje od 2013 roku. Na zajęciach przekazuję wieloletnie doświadczenie zdobyte na kursach nauczycielskich, warsztatach i konwencjach jogi prowadzonych przez uczniów i spadkobierców B.K.S Iyengara - wybitnego nauczyciela, światowego propagatora Hatha Jogi.

 

„Joga zajmuje się najpierw zdrowiem, siłą i opanowaniem ciała. Następnie usuwa złudzenie, że ciało i umysł są czymś od siebie różnym. W końcu doprowadza sadhakę do spokoju i niezmąconej czystości."             B.K.S.Iyengar

 

Sadhaka – poszukujący, praktykujący, aspirant.

9.  Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.

 

10.  W przypadku ciąży lub przebytych urazów i kontuzji, oraz jakichkolwiek problemów zdrowotnych, musisz skonsultować z lekarzem możliwość uczestniczenia w ajęciach ćwiczeń jogi. O ewentualnych ograniczeniach koniecznie powiadom nauczyciela. Zaniedbując ten obowiązek narażasz swoje zdrowie !

 

11.  Wszelkie problemy zdrowotne i menstruację należy zgłosić nauczycielowi przed zajęciami.

 

12. Uważnie obserwuj swoje ciało aby uniknąć kontuzji. W zajęciach uczestniczysz na własną odpowiedzialność.

 

13. Jeżeli podczas zajęć doznasz uczucia osłabienia, zawrotu głowy, nadmiernego napięcia lub innego dyskomfortu natychmiast poinformuj nauczyciela.

 

14. Nie ćwiczymy po dłuższym pobycie w upale lub saunie.

 

1.  Przyjdź najpóźniej 5-10 minut przed zajęciami.

 

2.  Osoby niepełnoletnie uczestniczą w zajęciach tylko za pisemną zgodą

rodziców lub opiekunów, którzy potwierdzą zaznajomienie się z regulaminem.

 

3.  Podczas zajęć ćwiczymy w skupieniu i koncentracji. Obowiązuje cisza.

 

4.  Przed zajęciami wyciszamy telefon.

 

5.  Nie poprawiamy innych uczestników zajęć bez polecenia nauczyciela.

 

6.  Najlepiej ćwiczy się z pustym żołądkiem, nie jedz 2-3 godziny przed zajęciami.

 

7.  Ważność karnetu wynosi 30 dni od daty zakupienia i nie podlega przedłużeniu. Pieniądze za zajęcia niewykorzystane nie są zwracane.

 

8.  Jeżeli właściciel karnetu nie wykorzysta wszystkich zajęć w terminie jego ważności może odzyskać tracone zajęcia. Zostaną one dopisane do karnetu, który wykupi naj-później do 7 dni od daty utraty ważności poprzedniego karnetu. Zajęcia wykupione

w nowym karnecie wraz z zajęciami dopisanymi muszą być wykorzystane w terminie ważności nowego karnetu, nie wykorzystane nie mogą być przepisane ponownie.

Szkoła jogi „Joga na Biskupinie” istnieje od 2013 roku. Na zajęciach przekazuję wieloletnie doświadczenie zdobyte na kursach nauczycielskich, warsztatach i konwencjach jogi prowadzonych przez uczniów i spadkobierców B.K.S Iyengara - wybitnego nauczyciela, światowego propagatora Hatha Jogi.

 

„Joga zajmuje się najpierw zdrowiem, siłą i opanowaniem ciała. Następnie usuwa złudzenie, że ciało i umysł są czymś od siebie różnym. W końcu doprowadza sadhakę do spokoju i niezmąconej czystości.                                                B.K.S.Iyengar

 

Sadhaka – poszukujący, praktykujący, aspirant.

Nauczyciel

Irena Zamirska-Pietrek

 

Dyplomowany, certyfikowany nauczyciel stopnia Intermediate Junior I wg przekazu B.K.S. Iyengara - Dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie .

 

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi. Uprawnienie nadane przez Ministra Sportu i Turystyki.

 

Z jogą jestem od 2003 roku. Pierwsze lata praktyki rozwijałam we Wrocławiu w Szkole Jogi Darka Wojteczka, który rozbudził we mnie ogromny zapał do tej sztuki. Regularnie biorę udział w warsztatach wysoko wykwalifikowanych nauczycieli w Polsce i na świecie pogłębiając swoje doświadczenie i rozumienie jogi. Jestem członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

 

"Słowa nie mogą wyrazić wartości jogi. Trzeba jej doświadczyć."  B.K.S. Iyengar

Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce zostało upoważnione przez Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie do przyznawania Certyfikatu Iyengara nauczycielom, którzy mają odpowiednie kompetencje do nauczania jogi zgodnie z metodą IYENGARA® .

 

Kandydat musi posiadać ważny dyplom nauczycielski stopnia co najmniej Introductory II, uczyć jogi jedynie zgodnie z metodą IYENGARA nie łącząc jej z innymi stylami jogi lub innymi dyscyplinami, utrzymywać regularną praktykę własną asan i pranajamy.

 

Certyfikat udzielany jest na okres jednego roku i wymaga corocznego odnowienia. Nauczyciel musi się wykazać udziałem w warsztatach podnoszących jego kwalifikacje i stałym doskonaleniem umiejętności własnych.

Certyfikat daje uczniom gwarancję, że  nauczyciel który go posiada ma odpowiednią wiedzę, umiejętności i właściwe przygotowanie do bezpiecznego prowadzenia zajęć jogi zgodnie z metodą IYENGARA® .

Certyfikat Iyengara

Wejdż, znajdziesz wiele ciekawych informacji.

Grafik zajęć

                     Grupa początkująca                      Grupa ogólna

 

Poniedziałek    18.00 -  19.10                                   19.30 - 21.00

Wtorek              19.00 - 20.10                                         -

Środa                 19.00 - 20.10                                              -

Czwartek          18.00 -  19.10                                    19.30 - 21.00

 

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Przeznaczona dla osób zaczynających praktykę jogi oraz praktykujących nieregularnie. W grupie tej poznasz podstawowe pozycje jogi (asany) i sposób ich wykonywania,

ze szczególnym uwzględnieniem pozycji stojących, które budują siłę i wytrzymałość, elastyczność ciała oraz poczucie równowagi.

 

GRUPA OGÓLNA

Przeznaczona dla osób regularnie praktykujących jogę od co najmniej 6-ciu miesięcy. Wymagana umiejętność wykonywania podstawowych asan w stopniu umożliwiającym naukę bardziej zaawansowanych pozycji jogi w tym pozycji odwróconych Salamba Sarvangasana (stanie na barkach) i Salamba Sirsasana (stanie na głowie). Wyższy stopień intensywności praktyki.

 

Do dyspozycji ćwiczących są maty, klocki, paski i koce. W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Miejsce zajęć : Szkoła Podstawowa nr 91, Sala gimnastyczna, ulica Sempołowskiej 54. Zapraszam wszystkich chętnych !

Cennik

1 spotkanie  -   30 PLN

4 spotkania - 100 PLN

6 spotkań     - 130 PLN

8 spotkań     - 150 PLN

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 91

Sala gimnastyczna, Sempołowskiej 54

KONTAKT Irena Zamirska-Pietrek, tel. 609 569 120

           email : joga.na.biskupinie@onet.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skorzystaj z formularza, wyślij wiadomość.

Regulamin uczestnika zajęć :

 

1.  Przyjdź najpóźniej 5-10 minut przed zajęciami.

 

2. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w zajęciach tylko za zgodą rodziców lub opiekunów, którzy potwierdzą podpisem zaznajomienie się z regulaminem.

 

3.  Podczas zajęć ćwiczymy w skupieniu i koncentracji. Obowiązuje cisza.

 

4.  Przed zajęciami wyciszamy telefon.

 

5.  Nie poprawiamy innych uczestników zajęć bez polecenia nauczyciela.

 

6.  Najlepiej ćwiczy się z pustym żołądkiem, nie jedz 2-3 godziny przed zajęciami.

 

7.  Ważność karnetu wynosi 30 dni od daty zakupienia i nie podlega przedłużeniu. Pieniądze za zajęcia niewykorzystane nie są zwracane.

 

8.  Jeżeli właściciel karnetu nie wykorzysta wszystkich zajęć w terminie jego ważności może odzyskać utracone zajęcia. Zostaną one dopisane do karnetu, który wykupi najpóźniej do 7 dni od daty utraty ważności poprzedniego karnetu. Zajęcia wykupione w nowym karnecie wraz z zajęciami dopisanymi muszą być wykorzystane w terminie ważności nowego karnetu, nie wykorzystane nie mogą być przepisane ponownie.

 

9.  Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.

 

10.  W przypadku ciąży lub przebytych urazów i kontuzji, oraz jakichkolwiek problemów zdrowotnych, musisz skonsultować z lekarzem możliwość uczestniczenia w ajęciach ćwiczeń jogi. O ewentualnych ograniczeniach koniecznie powiadom nauczyciela. Zaniedbując ten obowiązek narażasz swoje zdrowie !

 

11.  Wszelkie problemy zdrowotne i menstruację należy zgłosić nauczycielowi przed zajęciami.

 

12. Uważnie obserwuj swoje ciało aby uniknąć kontuzji. W zajęciach uczestniczysz na własną odpowiedzialność.

 

13.  Jeżeli podczas zajęć doznasz uczucia osłabienia, zawrotu głowy, nadmiernego napięcia lub innego dyskomfortu natychmiast poinformuj nauczyciela.

 

14.  Nie ćwiczymy po dłuższym pobycie w upale lub saunie.

Regulamin

                                       Grupa początkująca                        Grupa ogólna

 

                      Poniedziałek    18.00 - 19.10                                    19.30 - 21.00

                      Wtorek              19.00 - 20.10                                         -

                      Czwartek          18.00 - 19.10                                     19.30 - 21.00

 

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Przeznaczona dla osób zaczynających praktykę jogi oraz praktykujących nieregularnie. W grupie tej poznasz podstawowe pozycje jogi (asany) i sposób ich wykonywania, ze szczególnym uwzględnieniem pozycji stojących, które budują siłę i wytrzymałość, elastyczność ciała oraz poczucie równowagi.

 

GRUPA OGÓLNA

Przeznaczona dla osób regularnie praktykujących jogę od co najmniej 6-ciu miesięcy. Wymagana umiejętność wykonywania podstawowych asan w stopniu umożliwiającym naukę bardziej zaawansowanych pozycji jogi w tym pozycji odwróconych Salamba Sarvangasana (stanie na barkach) i Salamba Sirsasana (stanie na głowie). Wyższy stopień intensywności praktyki.

 

Do dyspozycji ćwiczących są maty, klocki, paski i koce. W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Miejsce zajęć : Szkoła Podstawowa nr 91, Sala gimnastyczna, ulica Sempołowskiej 54. Zapraszam wszystkich chętnych !

Regulamin uczestnika zajęć :

 

1.  Przyjdź najpóźniej 5-10 minut przed zajęciami.

 

2. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w zajęciach tylko za zgodą rodziców lub opiekunów, którzy potwierdzą podpisem zaznajomienie się z regulaminem.

 

3.  Podczas zajęć ćwiczymy w skupieniu i koncentracji. Obowiązuje cisza.

 

4.  Przed zajęciami wyciszamy telefon.

 

5.  Nie poprawiamy innych uczestników zajęć bez polecenia nauczyciela.

 

6.  Ćwiczymy się z pustym żołądkiem, nie jedz 2-3 godziny przed zajęciami.

 

7.  Ważność karnetu wynosi 30 dni od daty zakupienia i nie podlega przedłużeniu. Pieniądze za zajęcia niewykorzystane nie są zwracane.

 

8.  Jeżeli właściciel karnetu nie wykorzysta wszystkich zajęć w terminie jego ważności może odzyskać utracone zajęcia. Zostaną one dopisane do karnetu, który wykupi najpóźniej do 7 dni od daty utraty ważności poprzedniego karnetu. Zajęcia wykupione w nowym karnecie wraz z zajęciami dopisanymi muszą być wykorzystane w terminie ważności nowego karnetu, nie wykorzystane nie mogą być przepisane ponownie.

 

9.  Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.

 

10.  W przypadku ciąży lub przebytych urazów i kontuzji, oraz jakichkolwiek problemów zdrowotnych, musisz skonsultować z lekarzem możliwość uczestniczenia w ajęciach ćwiczeń jogi. O ewentualnych ograniczeniach koniecznie powiadom nauczyciela. Zaniedbując ten obowiązek narażasz swoje zdrowie !

 

11.  Wszelkie problemy zdrowotne i menstruację należy zgłosić nauczycielowi przed zajęciami.

 

12. Uważnie obserwuj swoje ciało aby uniknąć kontuzji. W zajęciach uczestniczysz na własną odpowiedzialność.

 

13.  Jeżeli podczas zajęć doznasz uczucia osłabienia, zawrotu głowy, nadmiernego napięcia lub innego dyskomfortu natychmiast poinformuj nauczyciela.

 

14.  Nie ćwiczymy po dłuższym pobycie w upale lub saunie.

JOGA NA BISKUPINIE  STUDIO JOGI

www.joga.org.pl

Źródło wiedzy :

Masz pytania? Skorzystaj z formularza, wyślij wiadomość.

Dane firmy :

Joga na Biskupinie, Irena Zamirska-Pietrek

ul.Józefa Chełmońskiego 35a, 51-630 Wrocław

NIP 898-132-15-57

ING Bank Śląski 26105015751000009248425671

Szkoła jogi „Joga na Biskupinie” istnieje od 2013 roku. Na zajęciach przekazuję wieloletnie doświadczenie zdobyte na kursach nauczycielskich, warsztatach i konwencjach jogi prowadzonych przez uczniów i spadkobierców B.K.S Iyengara - wybitnego nauczyciela, światowego propagatora Hatha Jogi.

 

„Joga zajmuje się najpierw zdrowiem, siłą i opanowaniem ciała. Następnie usuwa złudzenie, że ciało i umysł są czymś od siebie różnym. W końcu doprowadza sadhakę do spokoju i niezmąconej czystości.” B.K.S.Iyengar

 

Sadhaka – poszukujący, praktykujący, aspirant.

Dzień Otwarty!

                                    Wtorek       20.02.2018  godz 19.00  -  zajęcia bezpłatne!

                                Karnety zakupione w tym dniu - 20% taniej!

 

Chcesz się wyciszyć, pozbyć stresu, a jednocześnie dostarczyć dawkę pozytywnej energii - zrób pierwszy krok i przyjdź, spróbuj! Joga może być tym czego szukasz!

● Zapraszam na bezpłatne zajęcia nowych uczniów naszej szkoły i tych, którzy chcą wrócić po dłuższej przerwie do praktyki jogi.

● Co potrzebne? Potrzebna tylko Twoja decyzja i wygodny, nie krępujący ruchów strój. Cały potrzebny sprzęt znajduje się na sali.

 

Szkoła

Studio ul.Chełmońskiego 35A

GRUPA POCZĄTKUJĄCA              GRUPA OGÓLNA

 

Poniedziałek   18.00 -  19.10               19.30 - 21.00 

Wtorek             19.00 - 20.10                          -

Środa                19.00 - 20.10                          -

Czwartek          18.00 -  19.10               19.30 - 21.00

GRUPA POCZĄTKUJĄCA              GRUPA OGÓLNA

 

Poniedziałek   18.00 -  19.10               19.30 - 21.00 

Wtorek             19.00 - 20.10                          -

Środa                19.00 - 20.10                          -

Czwartek         18.00 -  19.10                19.30 - 21.00

Przedwiośnie z jogą w Kamieńczyku  !

1, 2, 3 marzec 2018

Propozycja w sam raz dla zmęczonych zimą i przeciążonych miejskim trybem życia. Zapraszam was na warsztat do Siedliska Ciszy. To wyjątkowe miejsce z dala od cywilizacji, w otoczeniu natury i gór Kotliny Kłodzkiej, gwarantuje wymarzone warunki do solidnej, ożywczej i energetyzującej praktyki jogi. Nie trzeba brać długiego urlopu, żeby efektywnie się zregenerować.

Więcej informacji

Przycisk

Propozycja w sam raz dla zmęczonych zimą i przeciążonych miejskim trybem życia. Zapraszam was na warsztat do Siedliska Ciszy. To wyjątkowe miejsce z dala od cywilizacji, w otoczeniu natury i gór Kotliny Kłodzkiej, gwarantuje wyma-rzone warunki do solidnej, ożywczej i energetyzującej praktyki jogi. Nie trzeba brać długiego urlopu, żeby efektywnie się zregenerować.

Propozycja w sam raz dla zmęczonych zimą i przeciążonych miejskim trybem życia. Zapraszam was na warsztat do Siedliska Ciszy. To wyjątkowe miejsce z dala od cywilizacji, w otoczeniu natury i gór Kotliny Kłodzkiej, gwarantuje wymarzone warunki do solidnej, ożywczej i energetyzującej praktyki jogi. Nie trzeba brać długiego urlopu, żeby efektywnie się zregenerować.

Więcej informacji

Przedwiośnie z jogą w Kamieńczyku !       1, 2, 3 marzec 2019

Przedwiośnie z jogą w Kamieńczyku !   1, 2, 3 marzec 2019

Powrót na górę

           Świąteczny grafik:

 

W szkole :

►Ostatnie zajęcia przed Świętami, w czwartek 20

    grudnia, jedna grupa godz. 18.30 - 20.00.

►Pierwsze zajęcia w 2019 roku, w środę 2 stycznia

    godz. 19.00.

Ważność karnetów będzie przedłużona o okres przerwy świątecznej.

 

Zajęcia w studio przy Chełmońskiego :

►Czwartek 27 grudnia godz. 18.30 – 20.00 grupa

    na zapisy ( 8 do 12 osób )

►Sobota 29 grudnia godz. 9.00 – 10.30 grupa na

    zapisy ( 8 do 12 osób )

 

Świąteczny grafik :

 

W szkole :

 

Ostatnie zajęcia przed Świętami, w czwartek 20 grudnia, jedna grupa godz. 18,30 - 20,00.

Pierwsze zajęcia w 2019 roku, w środę 2 stycznia godz. 19,00.

Ważność karnetów będzie przedłużona o okres przerwy świątecznej.

 

Zajęcia w studio przy Chełmońskiego :

 

Czwartek 27 grudnia godz. 18,30 – 20,00  grupa na zapisy ( 8 do 12 osób )

Sobota 29 grudnia godz. 9,00 – 10,30  grupa na zapisy ( 8 do 12 osób )

Informacje bieżące

INFO BIEŻĄCE

NAUCZYCIEL

REGULAMIN

KONTAKT

Copyright © 2017. Szkoła jogi Joga na Biskupinie. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.