Warsztat przeznaczony jest dla osób praktykujących jogę od minimum 3 miesięcy. Jeśli nie lubisz nudy, szukasz czynnego sposobu wypełnienia wolnego czasu, to zapraszam właśnie Ciebie. Zapewniam, że po tak spędzonym weekendzie wrócisz do codziennego życia dotleniony, zrelaksowany i zregenerowany, z „przewietrzoną głową” i sercem otwartym na nowe wyzwania.

………………………………………….

 

Koszt warsztatu 540,00 zł.

Cena obejmuje :

►2 noclegi,

►wyżywienie wegetariańskie

►10 godzin zajęć jogi

………………………………………….

 

ZAJĘCIA POPROWADZI

 

Irena Zamirska-Pietrek, dyplomowana nauczycielka jogi w stopniu Intermediate Junior I – uprawniający do nauczania jogi wg metody IYENGARA®. Posiada aktualny certyfikat IYENGARA®

.………………………………………….

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ

 

Rezerwacji dokonujemy poprzez zgłoszenie mailem na adres :  joga.na.biskupinie@onet.eu

Wpłata zaliczki 150 PLN gotówką na zajęciach lub przelewem na konto:

Joga na Biskupinie, Irena Zamirska-Pietrek,

rachunek Nr 26 1050 1575 1000 0092 4842 5671

Tytuł : Zajęcia jogi 03 – 05 czerwiec

Wpłata jest potwierdzeniem udziału w warsztatach.

 

Serdecznie zapraszam!

Po raz pierwszy spotkamy się w Dolinie Baryczy - w krainie lasów, łąk i wód największego skupiska stawów rybnych w Europie, rezerwatu wszechobecnych ptaków. W tych wyjątkowych okolicznościach przyrody spędzimy nasz jogowy warsztat.

Na 2 dni zamieszkamy w stylowym, oldskulowym pensjonacie Stary Młyn, w Niesułowicach koło Milicza, o krok od Wrocławia( niecałe 70 kilometrów). Uratowany od ruiny, odrestaurowany młyn parowy z 1890 roku, jest perełką surowej architektury fabrycznej końca XIX wieku. Do naszej dyspozycji będzie 14 miejsc w pokojach dwuosobowych z łazienkami, w nowo dobudowanej części, a w starej części 3 pokoje dwuosobowe (łóżka małżeńskie) z łazienkami

.……………………………………….

 

Zaczniemy w piątek, 3 czerwca, zajęciami o godz.17,00.

 

Sobotnie zajęcia będą zorganizowane w dwóch blokach - porannym i wieczornym. Przedpołudniowa (3 godzinna) praktyka asan, wzmocni nas i naładuje pozytywną energią przygotowując do pieszej lub rowerowej wycieczki lasem i groblami stawów. Jeśli ktoś nie ma możliwości przywiezienia własnego roweru może skorzystać z miejscowej wypożyczalni. W czasie sesji wieczornej zregenerujemy nasze ciała i umysły, wyciszymy się po wrażeniach mijającego dnia.

 

 W niedzielę, 5 czerwca, zakończymy warsztat obiadem (ok. godz. 12,00)

.………………………………………..

 

Niedzielne popołudnie możemy spędzić aktywnie na rzece, organizując spływ kajakami z Milicza do Sułowa. Jest to jedna z najbardziej widowiskowych form zwiedzania Doliny Baryczy.

Joga na Biskupinie

Copyright © 2019. Szkoła jogi we Wrocławiu Joga na Biskupinie.  Wszelkie prawa zastrzeżone.