Joga na Biskupinie

Joga dla początkujących

 

Grupa Joga od Podstaw - łagodna

Dla osób które nie miały do czynienia z jogą. Joga dla początkujących to też grupa dla każdego, kto kiedyś rozpoczął ale zaniechał uprawiania tej formy pracy nad sobą, a teraz chce spróbować wrócić do jogi po długiej przerwie. W grupie tej poznasz podstawowe pozycje jogi - asany i sposób ich wykonywania, ze szczególnym uwzględnieniem pozycji stojących, które budują siłę i wytrzymałość, elastyczność ciała oraz poczucie równowagi.

 

Grupa Początkująca  dla osób które już rozpoczęły praktykę, poznały podstawy jogi i podnoszą swój poziom zaawansowania w kierunku Grupy ogólnej.

 

Joga dla zaawansowanych

 

Grupa Ogólna przeznaczona dla osób zaawansowanych regularnie praktykujących jogę od co najmniej 6-ciu miesięcy. Wymagana umiejętność wykonywania podstawowych asan w stopniu umożliwiającym naukę bardziej zaawansowanych pozycji jogi w tym pozycji odwróconych Salamba Sarvangasana - stanie na barkach i Salamba Sirsasana - stanie na głowie. Są to zajęcia jogi o wyższym stopniu intensywności praktyki.

Grupy na naszych zajęciach jogi we Wrocławiu zostały tak dobrane, aby każdy znalazł miejsce dla siebie bez względu na kondycję fizyczną, doświadczenie w praktyce jogi i wiek. Do dyspozycji ćwiczących są maty, klocki, paski i koce.

Na zajęciach jogi przedstawiam poszczególne asany i przybliżam wiedzę o ich wpływie na nasze codzienne życie, bowiem jak mawiał mistrz jogi lyengar:

 

" Regularna praktyka jogi pomoże Ci zmierzyć się z codziennym zamieszaniem ze spokojem i stabilnością "- czego z serca życzę uczestnikom moich zajęć :)

joga dla początkujących - szkoła jogi we Wrocławiu na Biskupinie 1
joga dla początkujących w Szkole Joga na Biskupinie we Wrocławiu - 3
joga dla początkuących Wrocław - Szkoła Joga na Biskupinie - 2

Grupy zaawansowania na zajęciach jogi w naszej szkole

Kiedy stwierdzimy, że gdzieś się śpieszymy albo że każemy komuś zejść nam z drogi, zapytajmy siebie:  przed czym uciekamy?  Za czym gonimy ?

 

Zatrzymaj się na chwilę. Usiądź i się odpręż. Poczuj zapach powietrza. Rozejrzyj się dokoła. Zrób głęboki wdech i wydech. Stan umysłu zwany jogą jest właśnie tu i teraz – nigdzie indziej. Właśnie ta chwila teraz się dla ciebie otwiera.

 

Czy skorzystasz z zaproszenia ?

Donna Farhi

Copyright © 2019. Szkoła jogi we Wrocławiu Joga na Biskupinie.  Wszelkie prawa zastrzeżone.

Szkoła jogi we Wrocławiu. Praktyka według metody B.K.S. Iyengara