Copyright © 2019. Szkoła jogi we Wrocławiu Joga na Biskupinie.  Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła jogi we Wrocławiu. Praktyka według metody B.K.S. Iyengara

www.joga.org.pl

Źródło wiedzy : 

 

 

 

NA

 

 

Certyfikat Iyengara

 

Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce zostało upoważnione przez Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie do przyznawania Certyfikatu Iyengara nauczycielom, którzy mają odpowiednie kompetencje do nauczania jogi zgodnie z metodą IYENGARA® .

 

Kandydat musi posiadać ważny dyplom nauczycielski  stopnia co najmniej Introductory II, uczyć jogi jedynie zgodnie z metodą IYENGARA nie łącząc jej z innymi stylami jogi lub innymi dyscyplinami, utrzymywać regularną praktykę własną asan i pranajamy.

 

Certyfikat udzielany jest na okres jednego roku i wymaga corocznego odnowienia. Nauczyciel musi się wykazać udziałem w warsztatach podnoszących jego kwalifikacje i stałym doskonaleniem umiejętności własnych.

 

Certyfikat daje uczniom gwarancję, że nauczyciel który go posiada ma odpowiednią wiedzę, umiejętności i właściwe przygotowanie do bezpiecznego prowadzenia zajęć jogi zgodnie z metodą IYENGARA® .

Irena Zamirska-Pietrek

 

Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi stopnia Intermediate Junior I wg przekazu B.K.S. Iyengara - Dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie.

Instruktor rekreacji ruchowej  specjalność hatha joga (AZS Politechniki Częstochowskiej), tytuł nadany przez Ministra Sportu i Turystyki.

 

Z jogą jestem od 2003 roku. Pierwsze lata praktyki rozwijałam we Wrocławiu w Szkole Jogi Darka Wojteczka, który rozbudził we mnie ogromny zapał do tej sztuki. Regularnie biorę udział w warsztatach wysoko kwalifikowanych nauczycieli w Polsce i na świecie pogłębiając swoje doświadczenie i rozumienie jogi. Jestem członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Joga na Biskupinie

Dowiedz się więcej