Szkoła jogi we Wrocławiu. Praktyka według metody B.K.S. Iyengara

Copyright © 2019. Szkoła jogi we Wrocławiu Joga na Biskupinie.  Wszelkie prawa zastrzeżone.

Szkoła Joga na Biskupinie to trzy kameralne grupy zaawansowania Joga dla początkujących, Joga ogólna i Joga łagodna ( joga od podstaw). Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie, zarówno osoby potrzebujące intensywnego wysiłku fizycznego jak i szukające spokojnej, mniej wyczerpującej formy pracy nad swoim ciałem :

Początkujący którzy chcą spróbować czy joga jest tym o czym słyszeli od jej entuzjastów, a może wbrew opiniom jej przeciwników chcą sprawdzić czy jest drogą której właśnie szukają,

Osoby które niegdyś spróbowały, ale z różnych względów przerwały uprawianie jogi,

Praktykujący, mniej i bardziej zaawansowani, szukający wskazówek i pomocy w doskonaleniu swoich umiejętności.

Szkoła jogi na Wielkiej Wyspie

Szkoła Joga na Biskupinie istnieje od września 2013. Jestem certyfikowanym nauczycielem i instruktorem, nauczam według najbardziej powszechnej w świecie metody BKS Iyengara, korzystając z wiedzy i doświadczeń jakie nabyłam i ciągle doskonalę na warsztatach i konwencjach dedykowanych dla nauczycieli jogi. Pomysł na szkołę był kolejnym etapem realizowania, rozwijania  Pasji do jogi jaka pochłonęła mnie niemal 17 lat temu. Chcę ją przekazywać, bowiem wszyscy którzy odnaleźli się w jodze znaleźli cel do którego będą zmierzali do końca życia. Nauczyciel jest nauczycielem tylko przez kilka godzin zajęć, potem z powrotem staje się uczniem...

Szkoła jogi we Wrocławiu

Odkryj jogę, dołącz do nas!  Czekamy na Ciebie na każdych zajęciach!

Grafik zajęć

Nauczyciel

Myśląc o podjęciu decyzji " Czy spróbować jogi ? " musisz wiedzieć  :

W jodze nie istnieje bariera strachu bycia gorszym, mniej sprawnym od innych. Joga nie patrzy na wiek, jest dosłownie dla każdego. Joga to nie zawody, tutaj nikt się nie ściga, nie obserwuje i nie ocenia sąsiada. Niezależnie od poziomu zaawansowania, sprawności i wieku zmagasz się tylko ze sobą, pokonujesz własne słabości, nawet najmniejsze zwycięstwo doskonali cię, dodaje pewności siebie i satysfakcji. Jedyną barierą może być lęk przed nieznanym.

Joga uwalnia od stresu problemów codziennego dnia i przywraca równowagę emocjonalną. Uważna i skoncentrowana praca z ciałem i oddechem pozwala zapomnieć o tym co było, odciąć od tego co będzie, odnaleźć się w chwili obecnej tu i teraz, zobaczyć rzeczy takimi jakimi są.

Wielu ludziom Joga zwyczajnie pozwala odzyskać wiarę w siebie ..

Joga na Biskupinie